ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

شستشوی کلاه

شستشوی کلاه پشمی

با گذشت یک ماه از فصل زمستان ، دیگر حتما تاکنون لباس های گرم خود از جمله کلاه های پشمی را بیرون آورده اید . کم کم بعد از چندین بار پوشیدن کلاه پشمی و به دلیل عرق کردن زیاد سر و موها زیر کلاه وقت آن رسیده است که نسبت به شستشوی آن اقدام نمایید .

یک ماده شستشو انتخاب کنید

با یک جستجوی ساده در اینترنت شوینده مخصوصی برای شستن پشم انتخاب کنید . الیاف پشم طولانی مدت دوام دارند، اما با این وجود نیاز به پاک کننده های متفاوتی دارند. به دنبال مواد شوینده ای بگردید که مناسب برای شست و شوی پشم است.

سطل را پر کنید

به مقدار یک قاشق غذا خوری مواد شوینده مناسب پارچه پشمی را به یک سطل یا سینک پر از آب سرد اضافه کنید. به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه اجازه دهید کلاه در این محلول خیس بخورد .

اگر کلاه به شدت کثیف شده است ، شما می توانید کلاه را در آب خیس بیاندازید  و  سپس با کمک یک مسواک قدیمی روی آن را با ملایمت بکشید. به خاطر داشته باشید این کار حتما به آرامی انجام شود، زیرا محکم کشیدن مسواک روی کلاه پشمی می تواند به آن آسیب برساند.

بشویید

  بعد از اینکه کلاه خود را خیس کردید سینک خود را خالی کنید. کلاه را زیر شیر آب سرد نگه دارید تا زمانی که تمام آثار کف و شوینده از بین برود.

 کلاه سر دیگران بگذارید !

 پارچه ها، خصوصا پارچه های پشمی، اگر به درستی خشک نشود حالت خود را از دست خواهد داد. سعی کنید کلاه خود را در بالای یک شئی گرد، مثل توپ، هندوانه! و یا یک جسم گرد دیگر که اندازه سر باشد قرار دهید و اجازه دهید در هوای آزاد خشک شود.
شما می توانید زمانی که کلاه تان خشک شد آن را در حالی که شکلش حفظ شده است، بپوشید.

 

واش لین
واش لین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

من بهزاد اکبری هستم، علاقه مند به سئو و بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر مطالب وب سایت خشکشویی واش لین رو من می نویسم، امیدوارم که بتونم با مطالبی که قرار میدم، بخش کوچک از نیاز بازدید کنندگان رو برطرف کنم

اگر نظری دارید ممنون میشم در بخش نظرات با ما در میون بذارید

آخرین نوشته ها