ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

خشکشویی انواع لباس و ملزومات

خشکشویی لباس و سایر ملزومات با واش لین، در خشکشویی آنلاین واش لین ما هم لباس هاتونو با کیفیت بالا میشوریم و هم با سرویس رایگان ، برای فاکتور های بالا ۳۰۰ هزار تومان براتون ارسال می کنیم

برای ثبت اولین سفارش از دکمه زیر استفاده کنید

چگونه مجهزترین خشکشویی سعادت آباد را پیدا کنم؟
خدمات خشکشویی های مدرن شامل شستن چه البسه ای می شود؟

خشکشویی کت و شلوار  را ما با بالا ترین کیفیت انجام خواهیم داد.

هر نوع کت و شلواری که دارید کافی است آن را به ما بسپارید، با سرویس رایگان از شما دریافت می کنیم با بهترین دستگاه و مواد شوینده آن را شستشو می دهیم و اتو کشی می کنیم و در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم

فقط کافی است اپلیکیشن خشکشویی واش لین را روی گوشی خود داشته باشید تا تمام مراحل را با آن مدیریت کنید.

واش لین مراقب کت و شلوار شما خواهد بود

قبلی
بعدی
خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس با واشلین براتون خیلی راحت تره تا هر سرویس دیگری

چون نگران خراب شدن لباس عروستون نیستید ما سالهاست که انواع لباس عروس رو داریم میشوریم

همانطور که گفته شد، به دلیل جنس ظریف و خاص لباس عروس و تزئیناتی که روی آن کار شده است، بهتر است شست و شوی آن را به خشکشویی ها بسپارید.

قبل از هر چیزی لباس عروس شما از نظر جنس، عمر و تزئیناتی که روی آن کار شده است، به صورت تخصصی بررسی می شود و بهترین روش شستسوی لباس عروس در این مرحله به نسبت جنس پارچه انتخاب می شود

بل از آن که برای شستشوی یا خشکشویی لباس مجلسی خود تصمیم بگیرید ، دستورالعمل تگ روی لباس را مطالعه کنید.اگر عبارت فقط خشکشویی یا علائم زیر را دارد ، بایستی آن را برای خشکشویی لباس مجلسی یا خشکشویی لباس شب به خشکشویی بسپارید. در برخی موارد ، لباس دستورالعملی ندارد.

برای این مواقع پیشنهاد می شود که در زمان خرید ، از فروشنده سوال کنید.

 

با این حال ، اگر باز هم نمی دانید ، براساس جنس می توانید در خصوص خشکشویی لباس مجلسی تصمیم بگیرید.جنس لباس مجلسی شما ممکن است از ابریشم ، ریون ، ژپون ، ساتن بسیار نازک و ظریف باشد ، بایستی از خشکشویی استفاده کنید

نحوه شستشوی لباس های حساس
شستشوی پتو

با خیال راحت پتوهای خود را به خشکشویی آنلاین واش لین در عید بسپارید : یکی از لوازم منزل که به راحتی در معرض آلودگی قرار می گیرد، پتو است.

در فصول پاییز و زمستان که هوا سرد است، بیشتر از پتوها استفاده می شود؛ به این ترتیب آلودگی پتوها نیز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل یکی از اقدامات اصلی هنگام خانه تکانی شستشوی پتوها‌ست؛ اما شستشوی پتوها در منزل مشکلات بسیار زیادی به همراه دارد.

خوشبختانه تمامی مشکلاتی که شستشوی پتوها با روش های مرسوم در منزل در پی دارد، با استفاده از خدمات خشکشویی پتو قابل پیشگیری است

بسته به نوع زندگی در شهر بزرگی مثل تهران،
زمان بسیار بااهمیت شده و مردم سعی می‌کنند تا کارهای خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.
با توجه به مهم بودن موضوع پوشاک، نیاز مردم به خدمات شستشوی لباس بسیار حس می‌شود.
ازاین‌رو کسب‌وکارهای محلی با موضوع خشکشویی در سراسر شهر تهران
شکل گرفت تا مردم بتوانند از خدمات شستشوی البسه این مراکز استفاده کنند

خشکشویی آنلاین واشلین همیشه سعی کرده که بهترین خدمات در زمینه خشکشویی و شستشو را ارائه دهد.
به همین دلیل بستر دیجیتال کاملی برای مصرف‌کنندگان ایجاد کرده
که باعث می‌شود مردم تهران به‌راحتی از طریق یکی از بسترها سفارش شستشوی خود را ثبت کند

قبلی
بعدی
بهترین خشکشویی آنلاین

یکی از این مزیت ها کاربرد آسان آن است. به این ترتیب که به راحتی با در اختیار داشتن یک گوشی اندروید و نصب اپلیکیشن به ثبت سفارش می پردازیم. این مسئله برای افراد پرمشغله بسیار حائز اهمیت است. از سوی دیگر دیگر نگران جدا کردن لباس ها از لحاظ رنگ و جنس نیستید؛ چراکه در این اپلیکیشن قابلیتی نهفته است که تمامی این موارد در آن گنجانده شده است.

یکی دیگر از مزیت هایی که باید به آن اشاره شود، امکان ثبت سفارش در ۲۴ ساعت شبانه روزی است. خشکشویی هایی که به صورت سنتی به فعالیت می پردازند، در طول ساعات محدودی به فعالیت می پردازند و خارج از محدوده کاری از پذیرش سفارش شما معذورند اما افرادی که می خواهند از خدمات خشکشویی آنلاین در عید برخوردار شوند، برای ثبت سفارش محدودیت زمانی ندارند.

تفاوت خشک شویی سنتی با خشکشویی آنلاین

خشکشویی یکی از خدماتی است که هر یک از ما در طول زندگی قطعاً از آنها استفاده کرده ایم و در آینده نیز استفاده خواهیم کرد.

همانطور که میدانید ما یک سری از لباس ها و یا محصولات خانگی را نمی‌توانیم در خانه بشوییم بنابراین باید آنها را به خشک شویی ها بسپاریم.در گذشته استفاده از خشک شویی ها بسیار مرسوم نبود و عده ای ترجیح می دادند به عنوان مثال پتوها و یا پرده های خود را در منزل بشویید زیرا مسافت خشک شویی ها دور بوده و آن ها وقت کافی برای بردن سفارشات خود به خشک شویی ها را نداشتند.

اما امروزه خشکشویی های آنلاین می‌توانند تمام سفارشات شما را در هر نقطه شهر که باشید از شما تحویل گرفته و پس از  اتمام کار سفارشات را درب منزل به شما تحویل دهند.

 

ممکن است تصور کنید خشک شویی های آنلاین نسبت به دیگر خشکشویی ها   از اعتبار کافی برخوردار نیستند و شما نمی توانید به آنها اعتماد کنید.اما جالب است بدانید خشک شویی واش لین یکی از خشکشویی هایی است که تابه امروز  اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده و توانسته است با  خدماتی که دارد نظر مشتریان را جلب کند.تمامی سفارشات شما در واش لین  بیمه خواهند شد و به هیچ وجه لازم نیست که نگران کیفیت کار  نگران آسیب  رسیدن به الیاف و بافت سفارش های خود باشید.

 برای اینکه بتوانید برای ما ارتباط برقرار کنید دو راه ارتباطی وجود دارد