ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

خدمات شستشوی پرده در واشلین

خشکشویی پرده هایتان را با خیال راحت به واشلین بسپارید، یکی از خدمات اصلی واش لین شستشوی انواع پرده های خانگی و اداری است.

اگر پرده منزل یا اداره تان از نوع جدید و خاص است و شستشوی آن برایتان سخت است، نگران نباشید چون واش لین هم جمع آوری و هم نصب پرده را نیز به عهده می گیرد

در مورد هزینه های خشکشویی اینترنتی پرده ها در عید چه می دانید؟
پرده شویی تهران

پرده زبرا یکی از انواع پرده هاست که به دلیل عملکرد فوق العاده در کنترل نور ورودی پنجره ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

یکی از سوالاتی که کاربران هنگام ثبت سفارش پرده شویی از ما میپرسند این است که آیا شما خشکشویی پرده زبرا هم انجام می دهید؟

جواب این سوال بله است

واشلین یکی از معدود خشکشویی هایی است که خدمات شستشوی پرده زبرا را با بالاترین کیفیت ارائه میدهد

خشکشویی پرده زبرا بدون استفاده از ماشین لباسشویی باید انجام شود

پارچه پرده زبرا به دلیل جنس خاصی که دارد اگر برای خشکشویی در ماشین لباسشویی قرار گیرد، ممکن است آسیب ببیند و یا دچار شکستگی پارچه شود.

قبلی
بعدی
نصب و جمع آوری پرده

یکی از ویژگی های خدمات پرده شویی خشکشویی واشلین، حمل و نقل رایگان است.البته برای دریافت خدمات حمل و نقل رایگان در واشلین مبلغ سفارش ما باید حداقل ۳۰۰ هزار تومان باشد.

متخصصین شستشوی واشلین برای شما جمع آوری و نصب هم انجام می دهند یعنی اگر نمی توانید پرده های خود را بکنید و بشویید ما این کار را با بهترین روش انجام می دهیم.

فقط کافیست هنگام ثبت سفارش در اپلیکیشن یا به صورت تلفنی، برای انجام خدمات نصب و جمع آوری هم در قسمت توضیحات این مورد را ذکر کنید که مایل به انجام خدمات جمع آوری و نصب پرده های منزل هم هستید

 

برای سپردن شستشوی پرده های تان به واشلین (خشکشویی پرده) ما روش های زیادی برای ثبت سفارش در نظر گرفته ایم 

یکی از راحت ترین روش های درخواست خدمات پرده شویی استفاده از اپلیکیشن خشکشویی واش لین است.

در اپلیکیشن خشکشویی از خدمات شستشوی پرده تاریخ و آدرس دریافت را انتخاب کنید، متخصصین ما با هماهنگی در محل مورد نظر حاضر خواهند شد.

روش دیگر ثبت سفارش پرده شویی تماس با واش لین است.کافی است با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۶۰۲۲ تماس بگیرید اوپراتور های ما طبق زمان بندی، درخواست شما را ثبت خواهد کرد

تحویل پردهای شسته شده

پرده شویی و خدمات شستشوی پرده

پرده شویی یکی از خدماتی است که هنگام خانه تکانی مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرید.به دلیل وجود اهمیت پرده بهتر است که برای دریافت خدمات پرده شویی در زمان مناسب اقدام کنید.یکی از شلوغ ترین زمان ها برای دریافت خدمات پرده شویی ماه اسفند است.در اسفند ماه همه در حال خانه تکانی هستند و پرده، یکی از مواردی است که در خانه تکانی دارای اهمیت ویژه است

پرده شوری

با نزدیک شدن به آخر سال ، خیلی از ما نیاز به خدمات پرده شویی داریم.پرده نقش اساسی در زیبایی ، دکوراسیون و چیدمان خانه ما دارد.همه ما در خرید پرده دقت بالایی به خرج می دهیم و سعی می کنیم که پرده ای مناسب و شیک خریداری کنیم.پرده اتاق پذیرایی و نشیمن ، با پرده اتاق خواب تفاوت دارد و همچنین پرده های خانه ها و پنجره های بزرگ با خانه ها و پنجره های کوچک تر متفاوت است. این اهمیت در خرید ، بایستی در نگهداری پرده هم در نظر داشت. حفظ پرده بعد از خرید ، مهمترین عامل حفظ زیبایی و جذابیت پرده است. شستشو و خشکشویی پرده عاملی مهم در زنده نگه داشتن جلوه خانه است.

نکات پرده شویی

پرده شویی واش لین

برای پرده شویی و خشکشویی پرده بایستی به چند عامل توجه کرد.

اول اینکه ، باز کردن پرده ، بایستی با دقت صورت گیرد تا اینکه پرده آسیب نبیند و نصب مجدد آن ساده باشد.پس از جمع آوری پرده ، مساله اساسی دیگر ، تصمیم گیری در خصوص شستشوی پرده است.بسیاری از ما تمایل داریم که پرده را در خانه بشویم ، اما بایستی توجه داشت که شستشوی پرده در ماشین لباس شویی می تواند به تغییر اندازه و ابعاد آن منجر شود. علاوه بر این ، شستشوی پرده با آب ، سبب آسیب به بافت پرده و کاهش عمر پرده می گردد. شستشو با آب می تواند به آسیب زدن نگین و دوخت پرده می شود. 

بهترین راه حل برای شستشوی مناسب پرده ، استفاده از خدمات پرده شویی است. شستشوی پرده با استفاده از موادی که به بافت پرده آسیب نمی رساند ، می تواند علاوه بر شستشوی ، زیبایی مناسبی برای پرده به همراه داشته و سبب حفظ عمر آن شود. علاوه بر این ، خشکشویی پرده با دستگاه های بزرگ و مجهز اتو بخار ، سبب زیبایی و نمای زیبایی برای پرده می گردد. با این حال ، استفاده از خدمات خشکشویی پرده ، از نظر خیلی از ما گران است. استفاده از خدمات پرده شویی واش لین با حفظ بافت و دوخت پارچه پرده می تواند عمر مفید پرده را بیش از دو برابر کند که در نتیجه اقتصادی است. از سوی دیگر ، آستفاده از خدمات خشکشویی در محله ها چندان ارزان نیست. اما امروزه مشکل حل شده است.

خشکشویی آنلاین واش لین ، با دستگاه های تمام اتوماتیک ایتالیایی و دستگاه اتو بخار رولی ، کلیه خدمات جمع آوری ، نصب و پرده شویی را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی با بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده خارجی انجام می دهد.

خشکشویی پرده زبرا

پرده زبرا یکی از انواع پرده هاست که به دلیل عملکرد فوق العاده در کنترل نور ورودی پنجره ها از محبوبیت بسیاری برخوردار است. یکی از سوالاتی که کاربران هنگام ثبت سفارش خشکشویی پرده زبرا از ما میپرسند این است که آیا شما خشکشویی پرده زبرا هم انجام میدهید؟ جواب این سوال بله است . واشلین یکی از معدود خوشکشویی هایی است که خدمات خشکشویی پرده زبرا را با بالاترین کیفیت ارائه میدهد پرده زبرا یا راه راه، ترکیب پرده های کرکره ای و پرده های رولی میباشد،کنترل نور یکی از مزیت های این نوع پرده به حساب می آید