ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

نحوه شستن کاپشن های پفی

کاپشن های پفی در فصل های سرما و یخ زدگی از محبوب ترین پوشاک به حساب می آیند ودر نتیجه نگهداری از آن بسیار مهم است و با توجه به قیمت کاپشن های خوب موجود در بازار، میزان این اهمیت افزایشی دو چندان پیدا میکند.واشلین در این مقاله به شما راه های شستشوی کاپشن را آموزش میدهد .

توجه به اتیکت یا لیبل کاپشن های پفی :

در مرحله اول باید برچسب مراقبتی یا اتیکت متصل به کاپشن را مطالعه کنید تا براساس آن اقدام به شستشو نمایید،زیرا در شستن کاپشن باید به هر دو لایه ی درونی و بیرونی آن توجه کنید.

شستشوی کاپشن های پفی :

برای شستن کاپشن پفی باید کاپشن پفی را همراه یک کفش کتانی در ماشین لباسشویی که دارای خشک کن است قرار دهید.با توجه به لیبل کاپشن دمای آب و نکات مراقبتی آن را رعایت کنید و عمل شستشو را آغاز کنید.کفش کتانی به دلیل وزنی که دارد در مرحله خشک کن به کاپشن ضربه وارد می کند و این ضربات باعث می شود به طور کامل آب از بافت داخلی آن خارج شود .به جای کفش کتانی می توانید از چیز دیگری که وزن مناسب دارد و به لباس آسیب نمی زند استفاده کنید.

درشستشوی کاپشن های پر در مرحه ی اول لکه ها را بردارید :

در ابتدالکه های گل و لای یا غذا را از روی کاپشن ب یک دستمال تمیز کنید.نوار های یقه لباس را مرتب کرده و حتی الامکان آستین ها را پشت رو کنید و سپس زیپ کاپشن را بسته و آن را داخل ماشین بیندازید.

بررسی شوینده و ماشین لباس شویی:

بهترین حالت برای شستشوی کاپشن ها استفاده از ماشین های لباسشویی دارای برنامه مخصوص کاپشن میباشند.اما با توجه به اینکه دسترسی به این ماشین های لباسشویی برای همه مقدور نیست بنابراین ما روش هایی را عنوان می کنیم تا با استفاده از لباسشویی های معمولی بتوان این کار را در منزل انجام داد.

شوینده های معمولی که برای سایر لباس ها بکار می روند  در این مورد می توانند به شدت به ساختار این لباس ها آسیب بزنند و برای مثال خاصیت ضدآب بودن آنها را از بین ببرند .باید در انتخاب شوینده ها دقت نمایید چرا که به راحتی یک شوینده ی نادرست می تواند پرزها و حالت خوش فرم لباس را تخریب کند و شل و وارفته به نظر بیاید.

واش لین
واش لین

1 دیدگاه دربارهٔ «نحوه شستن کاپشن های پفی»

  1. بازتاب: خشکشویی کاپشن - خشکشویی آنلاین واش لین - شستشوی انواع کاپشن پر ، چرم ، جیر ، بادی یا پفی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

من بهزاد اکبری هستم، علاقه مند به سئو و بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر مطالب وب سایت خشکشویی واش لین رو من می نویسم، امیدوارم که بتونم با مطالبی که قرار میدم، بخش کوچک از نیاز بازدید کنندگان رو برطرف کنم

اگر نظری دارید ممنون میشم در بخش نظرات با ما در میون بذارید

آخرین نوشته ها