ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

آموزش تا کردن لباس

ربات تا کردن لباس

دستگاه جالبی که لباس‌های تمیز شما را تا کرده و برای قرار‌دادن در کمد لباس‌ها آماده می‌کند. این ماشین لباسشویی روباتیک نمونه اولیه‌ای است که به‌زودی از سوی شرکت پاناسونیک به آشپزخانه‌های شما هدیه داده می‌شود. این دستگاه بزرگ تنها گوشه‌ای از مصارف فناوری در امور روزمره را نشان می‌دهد.

ربات تا کردن لباس

طرز کار این ماشین به شرح زیر است: یک محفظه کشویی باز می‌شود و لباس‌های کثیف در آن قرار می‌گیرند. یک دوربین برچسب لباس‌ها را اسکن می‌کند تا دستورالعمل تولیدکننده در خصوص دمای آب و سایر جزئیات را بررسی کند و لکه‌های روی لباس را تشخیص می‌دهد.
سپس دستگاه لباس‌ها را شسته و خشک می‌کند. پس از آن بازوهای روباتیک لباس‌های تمیز را برمی‌دارد، تا می‌کند و روی هم قرار می‌دهد. این ماشین ساستینبل مینتینر (Sustainable Maintainer) نام دارد و شرکت پاناسونیک آن را در نمایشگاه لوازم الکترونیکی در برلین به نمایش گذاشته است.
براساس اعلام پاناسونیک «کار با این دستگاه بسیار ساده است. تنظیمات بهینه و ساده‌ای دارد. لازم نیست دیگر نگران تنظیمات یا ماده شوینده این ماشین لباسشویی باشید.»

یکی از کارمندان شرکت، می‌گوید: «این دستگاه همه کارها را به طور خودکار انجام می‌دهد؛ از شستن لباس‌ها گرفته تا خشک‌کردن و تا‌کردن آنها.

شما می‌توانید اینگونه در وقت خود صرفه‌جویی کنید. این دستگاه هر لباس را مطابق با تنظیمات مناسب آن می‌شوید و در نتیجه لباس‌های شما دوام بیشتری پیدا خواهند کرد.»
این شرکت همچنین یک نمونه اولیه از یخچال را معرفی کرده ‌که با فشار دادن یک دکمه در اپلیکیشن، مواد غذایی را به طور مستقیم به شما می‌دهد. یخچال مووِبل حسگرهایی دارد که اتاق را اسکن می‌کند تا شما را پیدا کند.

ربات تا کردن لباس
ربات تا کردن لباس
واش لین
واش لین

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش تا کردن لباس»

  1. بازتاب: خشکشویی شال و روسری - خشکشویی آنلاین واش لین - شستشوی شال و روسری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

من بهزاد اکبری هستم، علاقه مند به سئو و بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر مطالب وب سایت خشکشویی واش لین رو من می نویسم، امیدوارم که بتونم با مطالبی که قرار میدم، بخش کوچک از نیاز بازدید کنندگان رو برطرف کنم

اگر نظری دارید ممنون میشم در بخش نظرات با ما در میون بذارید

آخرین نوشته ها