ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

این نکات را برای انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه فراموش نکنید!

این نکات را برای انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه فراموش نکنید!

این نکات را برای انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه فراموش نکنید! در فرآیند خشکشویی استفاده ای از آب نمی شود؛ به همین خاطر آسیبی به لباس های شما وارد نخواهد شد. اما توجه داشته باشید برای انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه باید نکاتی را مدنظر قرار دهید که با خیال راحت لباس های خود را برای شستشو به این مراکز بسپارید.

این نکات را برای انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه فراموش نکنید!

خشکشویی مرکز شستشوی لباس ها، انواع پرده، کالای خواب و مبلمان است. محلول هایی که در این مراکز استفاده می شوند غیر اسیدی است و تمامی لکه ها اعم از لکه روغن، چربی، لکه خون و دیگر آلودگی ها را به راحتی از بین می برد.

اگر ساکن فرمانیه تهران هستید و به دنبال بهترین خشکشویی در اطراف خود می گردید، توصیه می کنیم از خدمات مرکز خشکشویی واش لین که امکان ثبت سفارش آنلاین در آن وجود دارد نیز استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم نکات مهمی را در انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه ارائه دهیم که با دانستن آن ها خیالتان از تمیزی لباس های خود راحت می شود.

بررسی نکات مهم در انتخاب خشکشویی فرمانیه

انتخاب مناسب یک خشکشویی بسیار مهم است؛ زیرا اگر فرایند خشکشویی خوب انجام نشود، بهترین لباس های شما مانند لباس عروس، کت و شلوار دامادی و کالاهای گران قیمت دیگر مانند پرده خانه آسیب می بینند و جبران آن ها هزینه بردار است.

بهتر است قبل از انتخاب خشکشویی فرمانیه به خدماتی که ارائه می دهد دقت کنید و تحقیقات لازم را از مشتریان به عمل آورید.

برای انتخاب یک خشکشویی مناسب باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  •     هزینه خشکشویی و نحوه قیمت گذاری؛
  •     جبران خسارت احتمالی؛
  •     نحوه جمع آوری و تحویل لباس؛
  •     پشتیبانی از خدمات خشکشویی لباس های سفید، کار شده، رنگی و طرح دار؛
  •     پشتیبانی از شستشوی انواع پارچه از جمله حریر و ابریشم؛
  •     استفاده از تکنولوژی های روز دنیا.

در ادامه مقاله به شرح هر یک از نکات ذکر شده می پردازیم که اطلاعات لازم در انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه را بدست آورید.

هزینه خشکشویی و نحوه قیمت گذاری

هنگام مراجعه به خشکشویی حتما فاکتور نهایی را درخواست کنید. اگر فاکتوری که به شما تحویل داده شد، فاقد مبلغ نهایی خشکشویی کالای شما بود، باید درخواست کنید که مبلغ در آن درج شود.

برخی از خشکشویی ها بدون نوشتن هزینه نهایی شستشو، تنها فاکتوری حاوی کد تحویل لباس به شما ارائه می دهند. در نهایت هنگام تحویل با هزینه های گزافی روبرو می شوید؛ زیرا با اضافه کردن خدماتی مانند رفو، اتو کشی، اتو بخار و رفع نقص های لباس هزینه های غیر درخواستی شما را به آن اضافه می کنند. بنابراین نحوه قیمت گذاری در انتخاب بهترین خشکشویی فرمانیه مهم است!

جبران خسارت احتمالی

بهتر است قبل از سپردن لباس های با ارزش خود به خشکشویی، نحوه جبران خسارت احتمالی را جویا شوید. ممکن است در فرآیند خشکشویی، لباس آسیب ببیند یا گم شود. بنابراین بهتر است از نحوه محاسبه جبران خسارت آگاه شوید.

برخی از خشکشویی ها بدون چون و چرا هزینه درخواستی شما را پرداخت می کنند. همچنین تعدادی از این مراکز از یک کارشناس برای تعیین خسارت وارد شده به لباس شما بهره می برند.

در برخی موارد نیز ممکن است با چانه زدن خسارت وارد شده را نپذیرند و هزینه آن را پرداخت نکنند.

نحوه جمع آوری و تحویل لباس

امروزه بهره گیری از خشکشویی های قدیمی و حضوری دیگر کاربرد ندارد؛ زیرا به دلیل کمبود زمان و اتلاف وقت در ترافیک های سنگین شهری بهتر است آن ها را کنار بگذاریم و از خدمات خشکشویی هایی استفاده کنیم که به صورت آنلاین سفارش ما را دریافت می کنند.

این مراکز با حضور در محل مورد نظر، لباس های شما را جمع آوری می کنند و در نهایت پس از شستشوی مجدد آن را هر جا که بخواهید به شما تحویل می دهند.

پشتیبانی از خدمات خشکشویی لباس های سفید، کار شده، رنگی و طرح دار

بهترین خشکشویی فرمانیه آن است که شستشوی پارچه های مختلف از جمله سفید را به بهترین نحو انجام دهد. در خشکشویی ها باید از محلول هایی برای شستشو استفاده شود که رنگ پارچه را کدر نکند و طرح آن را حفظ کند.

لکه بری پارچه های سفید بسیار مهم است؛ به همین خاطر این مراکز باید خدمات لازم برای پارچه های سفید را نیز ارائه دهند.

پشتیبانی از شستشوی انواع پارچه از جمله حریر و ابریشم

توجه داشته باشید پارچه های حریر و ابریشم نیاز به شستشوی دقیق دارند. حفظ ساختار این پارچه ها بسیار مهم است؛ زیرا مواد شوینده مخصوصی نیاز دارند که آسیبی به بافت پارچه آن ها وارد نکند.

همچنین نحوه اتوکشی پارچه های حریر باید چنان با دقت باشد که آسیبی به آن ها وارد نشود و کوچک ترین چروکی باقی نماند.

توجه داشته باشید پارچه های ابریشم و پشمی حتما باید در خشکشویی شسته شوند؛ زیرا در برخورد با آب ممکن است تغییر حالت دهند و کوچک شوند.

حتما قبل از مراجعه به خشکشویی فرمانیه، خدمات خشکشویی انواع پرده و پارچه را از آن ها جویا شوید.

استفاده از تکنولوژی های روز

بهترین خشکشویی فرمانیه آن است که از به روز ترین دستگاه ها و امکانات استفاده کند. دستگاه های مدرن و پیشرفته ای که هرنوع لباس را به راحتی شستشو می دهد و امکان شستشوی کالاهای بزرگ و سنگین مانند انواع پتو و پرده را دارد.

کلام آخر

برای انتخاب بهترین مرکز خشکشویی فرمانیه باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. توجه داشته باید قیمت نهایی کالای شسته شده شما همان ابتدا در فاکتور درج شده و به شما تحویل داده شود.

خشکشویی باید پشتیبانی از خدمات شستشوی لباس های رنگی، طرح دار و سفید را داشته باشد و منسوجات را به بهترین نحو شستشو دهد و مانند روز اول به شما تحویل دهد. همچنین خشکشویی باید خسارت احتمالی وارده به لباس ها و دیگر کالاهای شما را جبران کرده و هزینه آن را پرداخت کند.

لازم به ذکر است به جای استفاده از خشکشویی های قدیمی و اتلاف وقت در ترافیک های سنگین، از مرکز خشکشویی استفاده کنید که امکان ارائه ثبت آنلاین سفارش را دارد. پیشنهاد می دهیم با انتخاب مرکز خشکشویی واش لین در هر کجای شهر و به راحتی لباس های خود را برای شستشو به بهترین خشکشویی بسپارید.

ثبت سفارش در خشکشویی اینترنتی واش لین

واش لین
واش لین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

من بهزاد اکبری هستم، علاقه مند به سئو و بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر مطالب وب سایت خشکشویی واش لین رو من می نویسم، امیدوارم که بتونم با مطالبی که قرار میدم، بخش کوچک از نیاز بازدید کنندگان رو برطرف کنم

اگر نظری دارید ممنون میشم در بخش نظرات با ما در میون بذارید

آخرین نوشته ها