ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

آیا خانه تکانی با خشکشویی آنلاین به صرفه است؟

آیا خانه تکانی با خشکشویی آنلاین به صرفه است؟

آیا خانه تکانی با خشکشویی آنلاین به صرفه است؟ خانه تکانی یکی از دغدغه های همیشگی مردم در آستانه سال نو است. در زمان های گذشته انجام خانه تکانی کاری به مراتب سخت تر از امروز بود؛ زیرا امروزه بخشی از کارها از قبیل شستشوی فرش ها به کمک قالیشویی ها انجام می شود. علاوه بر این، شستشوی پرده ها، مبل، پتو و بسیاری از منسوجان خانگی به خشکشویی ها سپرده می شود. به این ترتیب خانه تکانی با خشکشویی آنلاین زحمت شما را کمتر می کند. در واقع با پرداخت هزینه خشکشویی، خانه تکانی راحت تر انجام می شود.

آیا خانه تکانی با خشکشویی آنلاین به صرفه است؟

آیا پرداخت هزینه در قبال استفاده از خدمات خشکشویی تنها سبب کاهش زحمت شما می شود؟ به نظر شما پرداخت هزینه خشکشویی هنگام خانه تکانی چه تاثیری در اقتصاد خانواده دارد؟ برای دریافت پاسخ این پرسش ها ما شما را به مطالعه ادامه مقاله دعوت می کنیم.

خانه تکانی با خشکشویی آنلاین: خشکشویی پرده ها

یکی از مراحل مهم خانه تکانی شستشوی پرده ها است. پرده از جمله وسایلی است که در منزل ارزش قیمتی بسیار بالایی دارد. از طرف دیگر تاثیر پرده در نمای داخلی خانه نیز قابل توجه است؛ بنابراین مراقبت از پرده ها اهمیت زیادی دارد.  جمع آوری و نصب، گردگیری، لکه برداری، شستشو و اتوکشی پرده از نکات مهم در نگهداری از پرده ها و افزایش طول عمر آن ها است.

در خشکشویی ها شستشوی انواع پرده های مخمل، تور، حریر، زبرا و سایر انواع پرده ها با استفاده از روش های مخصوص و توسط افراد حرفه ای انجام می شود. به این ترتیب زیبایی و نمای ظاهری پرده حفظ می شود و طول عمر استفاده از آن افزایش می یابد.

نکته قابل توجه دیگر این است که در برخی از خشکشویی های آنلاین از قبیل شستشوی واش لین جمع آوری پرده ها به صورت رایگان و نصب پرده ها نیز تنها با پرداخت ۳۰ درصد هزینه شستشو انجام می شود.

در اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین مانند واش لین یا سایت های خشکشویی های آنلاین هزینه شستشوی پرده و سایر منسوجات مشخص شده است.

شستشوی مبل

مبل ها یکی از عناصر مهم در دکوراسیون و نمای داخلی منزل هستند و کوچک ترین کثیفی و چرک آلود بودن آنها، به ویژه اینکه رنگ مبل ها روشن باشد، کاملا به چشم می آید. به همین دلیل یکی از دغدغه های همیشگی بانوان در مواقع خانه تکانی شستشوی مبل ها‌ست. در صورتی که شستشوی مبل ها به درستی انجام نشود، چرک آلود بودن مبل ها و باقی ماندن لک ها روی آن ها، سبب غیرقابل استفاده شدن آن ها و تحمیل هزینه خرید مجدد به خانواده می شود.

با توجه به اینکه شستشوی مبل ها نیز یکی از خدمات خشکشویی ها‌ست، دیگر جای نگرانی نیست. با ثبت سفارش شستشوی مبل ها در خشکشویی های آنلاین از قبیل خشکشویی واش لین، کارکنان خشکشویی در کوتاه ترین زمان ممکن پس از انجام هماهنگی های لازم در محل مدنظر حاضر می شوند.

شستشوی مبل ها توسط خشکشویی آنلاین

شستشوی مبل ها توسط خشکشویی ها به گونه ای انجام می گیرد که ضمن تمیزی کامل مبل ها، هیچ اثری از آلودگی و لک در آن ها باقی نمی ماند. در مرحله اول و قبل از هر اقدامی لکه بری از روی مبل ها انجام
می شود. برای زدودن لکه های مختلف اعم از لک چربی، چای، قهوه و سایر لکه ها از لکه برهای مخصوص استفاده می شود. در صورتی که در منزل مواد لکه بر مخصوص در دسترس نداریم و امکان زدودن کامل لکه ها وجود ندارد.

علاوه بر این خشکشویی های آنلاین با آبشویی و بخارشویی حرفه ای مبل ها، بدون اینکه تغییری در ظاهر مبل ها ایجاد شود، به خوبی از عهده تمیز کردن مبل ها بر می آیند. به این ترتیب مدت زمان بیشتری از مبل ها استفاده می شود و نیازی به پرداخت هزینه و تعویض مبلمان نخواهید داشت.

همچنین  نیازی به پرداخت هزینه به منظور جا به جایی مبل ها نیست؛ بنابراین خانه تکانی با خشکشویی آنلاین کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.

شستشوی پتو

اندازه بزرگ پتوها کار شستشوی آن ها را در منزل سخت می کند. به ویژه اینکه پتوها پس از جذب آب بسیار سنگین می شوند.

نکته بسیار مهم دیگر این است که در بسیاری مواقع پتوها پس از شستشو با آب بدفرم و غیرقابل استفاده
می شوند؛ اما در خشکشویی ها شستشو با استفاده از محلول های غیرقطبی انجام می شود. این شوینده های غیرقطبی به داخل بافت پتو نفوذ نمی کنند. به این ترتیب از بدقواره و شل شدن پتوها پیشگیری می شود.

پرداخت هزینه خشکشویی هنگام خانه تکانی به نفع شماست

مسلما خانه تکانی با خشکشویی آنلاین کمک بزرگی به اقتصاد خانواده ها خواهد کرد. شستشوی مبل، پرده ها، پتو و بسیاری از کالاهای دیگر در خشکشویی در مقایسه با شستشوی آن ها در منزل، با کیفیت بالاتری انجام
می شود. همچنین با توجه به اینکه در خشکشویی ها از مواد لکه بر مخصوص برای از بین بردن لکه های مختلف استفاده می شود، اثری از لکه باقی نمی ماند.

روش شستشو و مواد شوینده ای که در خشکشویی ها استفاده می شود نیز به حفظ شکل و فرم اولیه کمک بسیار زیادی می کند. به این ترتیب این موضوع سبب افزایش مدت زمان استفاده از لباس و کالاهای منزل می شود و خانواده را از پرداخت هزینه برای خرید بی نیاز می کند.

علاوه بر این با استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل نیست.

ثبت سفارش در خشکشویی اینترنتی واش لین

 

واش لین
واش لین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

من بهزاد اکبری هستم، علاقه مند به سئو و بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر مطالب وب سایت خشکشویی واش لین رو من می نویسم، امیدوارم که بتونم با مطالبی که قرار میدم، بخش کوچک از نیاز بازدید کنندگان رو برطرف کنم

اگر نظری دارید ممنون میشم در بخش نظرات با ما در میون بذارید

آخرین نوشته ها