مزایای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین

مزایای خشکشویی

مزایای خدمات خشکشویی آنلاین

زندگی کردن در شهرهای بزرگ جهان هم چون تهران، با وجود امکانات فراوان آن سختی های منحصر به فرد خودش را دارا می باشد؛ اما پیشرفت تکنولوژی حجم زیادی از این سختی ‌ها و مشکلات را هموار کرده است و تأثیر چشم گیری در زندگی جوامع بشری داشته است. از جمله تأثیرات تکنولوژی می توان به وجود خدمات آنلاین و اینترنتی در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها اشاره کرد. خشکشویی اینترنتی یکی از این خدمات به شمار می آید که در چند سال اخیر با استقبال خوبی مواجه شده است. در این نوع سایت ‌ها و اپلیکیشن ‌ها خدمات بسیار مهمی در راستای آسان‌تر شدن زندگی ماشینی امروزی به حساب می‌آیند و از هدر رفتن وقت و گیر افتادن در ترافیک شهری جلوگیری می‌کنند. خشکشویی آنلاین واش لین با بهره‌گیری از مجهزترین و مدرن‌ترین دستگاه ها و مواد خشکشویی سعی در انجام هرچه بهتر امور خشکشویی شما را دارد.

خشکشویی چیست و چه تفاوتی با روش آبشویی دارد؟

ممکن است شما نیز همانند بسیاری از افراد اطلاع زیادی از خشکشویی نداشته باشید و اگر کسی از شما بپرسد خشکشویی چیست، پاسخی برای آن نداشته باشید و با روش‌ها و فواید استفاده از خشکشویی برای شستشو آشنا نباشید، درادامه سعی می‌کنیم روش خشکشویی را برای شما شرح دهیم و پس از آن به بررسی معایب و مزایای استفاده از این روش بپردازیم.

حتماً برایتان بارها پیش آمده که تصمیم بگیرید لکه های سخت لباس‌ های کثیف شده را با بنزین و مواد مشابه از بین ببرید، این روش برای از بین بردن لکه های البسه بدون دخالت آب، همان روش به کار گرفته شده برای خشکشویی می باشد.

امکان از بین بردن لکه های سخت مانند لکه روغن با استفاده از روش های معمول شستشو وجود ندارد؛ همچنین وقتی با آب شستشو انجام می‌شود، البسه تار شده و اصطلاحاً آب می کشند و شکل خود را از دست می‌دهند؛ علت  این تغییر در لباس ها وجود مولکول های باردار الکتریکی در آب است و برای همین است که ما خشکشویی را به شما پیشنهاد می دهیم و چه بهتر که این خدمات خشکشویی به صورت آنلاین انجام شود. خشکشویی آنلاین واش لین با افتخار آماده خدمت رسانی به شما همشهری های عزیز است.

برای استفاده از خدمات خشکشویی آنلاین واش لین اجازه دهید که در ابتدا تعریفی از خشکشویی داشته باشیم و ببینیم چه کاربردی دارد و برای چه نوع البسه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

خشکشویی چیست؟

برای پاک کردن لکه ها و آلودگی های متفاوت  از روی انواع پارچه‌ ها و البسه ، می توان پارچه و البسه را آبشویی( شستشو با آب )  وخشکشویی ( شستشو با حلال شیمیایی ) نمود. قبل از اینکه اقدام به فرآیند شستشو نماییم، باید فرق بین تمیز کردن خشک و معمولی را دانست.

تمیز کردن پارچه و لباس های کثیف با استفاده از حلال شیمیایی، خشکشویی نام دارد از آب در روند شستشو بهره نمی برند، در حالی که در روش قدیمی، البسه و پارچه را در آب غوطه ور می کردند.

 

تاریخچه خشکشویی

خشکشویی در نتیجه یک اتفاق کاملاً تصادفی پدید آمد. فردی به نام ژولی پلین در یک کارگاه رنگرزی کار می کرد؛ روزی هنگام کار دست پلین به صورت تصادفی به چراغی که محتوی روغن تربانتین بود، خورد و روغن روی یونیفرمی که کثیف بود، ریخته شد. زمانی که پلین روغن را پاک کرد، دید که لکه های روی یونیفرم به طور کامل از بین رفته اند. پلین متوجه شد که روغن تربانتین دارای خاصیت لکه بری می باشد و این گونه شد که اتحادیه صنفی شستشوی شیمیایی حدود سال ۱۸۲۰ درشهر پاریس به وجود آمد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا