ضد عفونی کردن لباس

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
ضدعفونی کردن لباس

در این دو سالی که ویروس کرونا همه گیر شده ضد عفونی کردن لباس ها احتمالا بیشتر مورد عتوجه قرار گرفته است.قبل ها فقط در بیمارستان ها و مراکز درمانی نیاز به ضد عفونی کردن لباس بود و شاید هم در مواردی خاص در منزل این اتفاق لازم بود.

اما امروزه باید بدانیم که چطور لباس هایمان را ضد عفونی کنیم. خشکشویی واش لین همواره از زمان فراگیر شدن ویروس کرنا خدمات ضد عفونی کردن لباس را انجام داده است شما می توانید برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید. اما در این مطلب میخواهیم نحوه ضد عفونی کردن لباس در خانه را باهم بررسی کنیم.

فهرست مطالب:

  • تفاوت شستشو با ضد عفونی
  • نحوه ضد عفونی کردن لباس
  • نحوه ضد عفونی کردن لباس در خشکشویی واش لین

 

تفاوت شستشو با ضد عفونی کردن لباس

شستشوی شلوار جین

شستشوی لباس به فرایند تمیز کردن لباس با آب و مواد شوینده گفته می­شود که باعث از بین رفتن کثیفی ها و از بین بردن لک روی لباس میشود.

دقت کنید که در شستشوی لباس لباس ها تمیز می شوند اما اگر میکروبی وجود داشته باشد، آن میکروب ها از بین نمی روند.

همانطور که در دوران پندمی کرونا مشاهده کردیم، فرایند ضد عفونی معمولا با الکل انجام می شود. پس برای ضد عفونی کردن لباس هم نیاز به الکل یا شوینده های بسیار قوی می­باشد.

اما ممکن است شوینده های قوی برای ضد عفونی کردن، به لباس ها آسیب بزنند!برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است تا انتهای مطلب با ما همراه باشید تا نکات مربوطه را مرور کنیم

نحوه ضد عفونی کردن لباس با الکل

الکل سفید یکی از رایج ترین ماده های ضد عفونی کننده است که معمولا در همه خانه ها وجود دارد.پس پیشنهاد اول ما استفاده از الکل است.اما ممکن است پیش خود بگویید که برای ضد عفونی کردن لباس الکل زیادی لازم است. اما نگران نباشید چون نیازی به استفاده زیاد از الکل نیست

الکل را در ظرفی با آب مخلوط کنید و لباسی که میخواهید ضد عفونی کنید را درون آن قرار دهید تا کاملا خیس بخورد.دقت کنید که حتما با دستکش این کار را انجام دهید

بعد از خیس خوردن لباس با آب و الکل نوبت شستشوی آن است.میتوانید در ماشین لباسشویی با دمای بالا شروع به شستن لباس کنید و بعد از آن در نور آفتاب لباس را قرار دهید تا خشک شود.

ضد عفونی کردن لباس با مواد شوینده قوی

محلول ضد عفونی کننده لباس

اگر لباستان سفید است بهترین ضد عفونی کننده استفاده از مایع سفید کننده یا همان وایتکس است.اما این مایع فقط برای لباس های سفید مناسب است و دشمن لباس های رنگی است.

استفاده از وایتکس با ماشین لباسشویی اصلا پیشنهاد نمی شود

برای لباس های رنگی هم می توانید از محلول های ضد عفونی کننده مخصوص لباس استفاده کنید.

نحوه ضد عفونی کردن لباس در خشکشویی واش لین

خشکشویی آنلاین واش لین یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات خشکشویی در شهر تهران است که با ارائه سرویس آنلاین(ثبت سفارش آنلاین) خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می کند.

واش لین از ابتدای شروع پندمی تمامی موارد بهداشتی را در هنگام تحویل و شستشو رعایت کرده است.علاوه بر آن لباس ها را قبل از تحویل به صورت کامل ضد عفونی و سپس تحویل مشتری می دهد.

فرایند بسته بندی سفارشات هم در محیط کاملا بهداشتی انجام می شود برای ثبت سفارش شستشوی لباس با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۶۰۲۲ می توانید تماس بگیرید.

 

بهزاد اکبری
بهزاد اکبری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره نویسنده

من بهزاد اکبری هستم، علاقه مند به سئو و بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر مطالب وب سایت خشکشویی واش لین رو من می نویسم، امیدوارم که بتونم با مطالبی که قرار میدم، بخش کوچک از نیاز بازدید کنندگان رو برطرف کنم

اگر نظری دارید ممنون میشم در بخش نظرات با ما در میون بذارید

آخرین نوشته ها