خشکشویی پرده چیست و چگونه باید انجام شود؟

خشکشویی پرده
خشکشویی پرده چیست و چگونه باید انجام شود؟

خشکشویی پرده چیست  آیا با این کار آشنایی دارید؟ با نزدیک شدن به اخر سال همه ما به فکر خشکشویی پرده ها می افتیم. یکی از لوازمی که در دکوراسیون منزل ما نقش اساسی را ایفا می کند پرده ها هستند پس بی شک تمیز بودن آنها می تواند زیبایی منزل ما را دو چندان کند. تولید محتوا

پرده ها جزو لوازمی از دکوراسیون منزل هستند که به دلیل ظرافت آنها معمولا به صورت نازک تهیه می شوند در نتیجه شستشوی آنها باید به صورت تخصصی در مراکز خاص انجام  شود. دکوراسیون و چیدمان منزل ما دقیقا به پرده ها بستگی دارد پس اگر بر روی این لوازم لکه ای در اثر شستشوی غلط بیفتد امکان پاک کردن آن کار هر کسی نیست.

همچنین باید توجه کنید که در شستشوی لوازمی مانند پرده ها نباید از مواد شوینده قوی مانند وایتکس استفاده کند زیرا احتمال این وجود دارد که لکه ها پاک شوند بلکه در بافت پرده ها هم پوسیدگی ایجاد شود. تنها در مراکزی می توانید پرده ها را به صورت کاملا سالم تحویل بگیرید که مراکز تخصصی شستشوی پارچه های ظریف هستند.

مطلب پیشنهادی: شستشوی زبرا

 شما با مراجعه به اینترنت در هر شهری می توانید آدرس این نمایندگی ها را پیدا کنید و  پرده های خود را به آنجا ارسال کنید. هزینه ای که شما برای خشکشویی این لوازم پرداخت می کنید در مقایسه با سلامت پرده ها بسیار ناچیز است.

موادی که برای شستشوی پرده ها استفاده می شود مواد تخصصی هستند که باید بدون رنگ باشند و در عین حال قوی هستند تا بتوانند پرده های که در مرور زمان لکه شده یا  دود گرفته اند را به طور کامل تمیز کنند.

پرده ها امروزه عموما از حریر تهیه می شوند در نتیجه نوع شستشو و ابزاری که برای شستشوی آنها استفاده می شود در سلامت آنها حرف اول را به مشتری می زند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا