ساعت کاری هر روز هفته از  9 الی  18 ،مناطق کاری 1تا8و22

راه های از بین بردن لکه عطر از روی لباس

اکثر افراد از عطر برای خشبو کردن بدن و لباس و ایجاد حس خوب و افزایش اعتماد به نفس استفاده میکنند.اما بعضی از عطر و اسپری ها به دلیل وجود الکل و روغن در ساختار آن ها هنگام استفاده روی لباس ایجاد لک میکنند در این مقاله واشلین به شما راه هایی جهت از بین بردن لکه عطر را آموزش میدهد.

۱-استفاده از جوش شیرین :

جوش شیرین خاصیت لایه برداری خوبی دارد و به الیاف پارچه آسیب نمیرساند.جهت از بین بردن لکه عطر لباس را در تشتی پر از آب و جوش شیرین قرار دهید و ۱۵ دقیقه صبرکنید تا کاملا خیس شود و سپس لباس را مواد شوینده بشویید و در آفتاب خشک کنید.

۲- استفاده از گلیسیرین :

لباس را در تشتی پر از آب و گلیسیرین قرار دهید تا کاملا خیس بخورد سپس با آب سرد و مواد شوینده شستشو دهید.

۳- استفاده از آمونیاک :

لباس را در ظرفی حاوی آب و آمونیاک خیس دهید و سپس با آب سرد و مایع لباسشویی بشویید.

۴-استفاده از الکل سفید :

روش دیگری که برای از بین بردن لکه عطر از روی لباس وجود دارد این است که می توانید یک تکه پنبه را درون آب سرد فرو ببرید و روی نقظه لک لباس بکشید تا پاک شود و یا اینکه بر روی نقطه لک از الکل سفید استفاده کنید. الکل را روی قسمتی که لک شده است بریزید و با پنبه روی آن بکشید تا لکه از بین برود.

۵- استفاده از سرکه :

میتوانید برای از بین بردن لک عطر از روی لباس از سرکه سفید نیز استفاده کنید. لباس را درون محلول آب و سرکه سفید برای مدتی خیس کنید و سپس نقطه ای که لک شده است را خوب بسابید و سپس با آب سرد و مواد شوینده بشویید.

۶-استفاده از عصاره لیمو :

ویژگی های سفید کنندگی طبیعی لیمو و نور خورشید برای محو کردن لکه های عطر روی لباس های روشن ، کار می کنند. علاوه بر این لیمو به تنهایی یک پاک کننده فوق العاده به خاطر سطح بالای اسید سیتریک و سطح pH کم است با این حال، برای پوشاک تیره رنگ، بهتر است عصاره لیمو را با مقدار مساوی آب رقیق کنید.قسمت لکه لباس را در آب لیمو بیندازید و خیس کنید تا کاملا اشباع شود و اجازه دهید ۱۵ دقیقه در آفتاب بماند.کمی نمک روی لکه بریزید ، از برس تمیز استفاده کنید تا نمک را به آرامی اما محکم به لکه بمالید. مالیدن نمک روی لکه ، باعث می شود عصاره لیمو خوب کار کند.سپس لباس را در آب سرد فرو کنید و در آفتاب خشک کنید.

واش لین
واش لین

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره نویسنده

من بهزاد اکبری هستم، علاقه مند به سئو و بازاریابی دیجیتال

در حال حاضر مطالب وب سایت خشکشویی واش لین رو من می نویسم، امیدوارم که بتونم با مطالبی که قرار میدم، بخش کوچک از نیاز بازدید کنندگان رو برطرف کنم

اگر نظری دارید ممنون میشم در بخش نظرات با ما در میون بذارید

آخرین نوشته ها