آشنایی با خدمات خشکشویی آنلاین

آشنایی با خدمات خشکشویی آنلاین

خشکشویی آنلاین ، تمام خدماتی را که در دیگر خشکشویی ها انجام می شود را انجام می دهد، همچنین حفظ سلامت  تمامی سفارشات شما را تضمین می کند و تمام سفارشات شما  بیمه خواهند شد.

هنگامی که شما سفارشات خود را به خشکشویی آنلاین می سپارید لازم نیست که خود سفارشات را به آنها تحویل دهید و دوباره آنها را پس از موعد مقرر تحویل بگیرید، آنها برای گرفتن سفارش درب منزل شما آمده و پس از موعد مقرر سفارش را برای شما خواهند آورد.

خشکشویی واش لین یکی از همین شرکت های خشکشویی آنلاین است که تمام خدمات خود را به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهد.

شما می توانید با ثبت سفارشات خود و سپردن آنها به خشکشویی واش لین  وارد وب سایت ما شده و حساب کاربری خود را تشکیل دهید،  راه دیگر ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن است که شما می توانید برای دستگاه های اندرویدی از بازار و برای دستگاه های ios از سیب اپ اپلیکیشن ما را دانلود کنید.

 پس از ایجاد نام کاربری لیست سفارشات خود را در هر ساعت از شبانه روز می توانید ثبت کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در اولین فرصت برای دریافت سفارشات به شما مراجعه کنند.

اگر می‌خواهید لباسی که به خشکشویی می‌دهید پس از شست و شو مانند روز اول  باشد توجه داشته باشید که هرگز علائم و برچسب هایی که بر روی لباس ها دوخته شده اند را جدا نکنید زیرا: خشکشویی ها با  خواندن آن علائم می‌توانند جنس بافت لباس و ماده شوینده ای که باید برای آن لباس استفاده شود را تشخیص دهند تا سفارش شما پس از شست و شو آسیب نبیند.

توجه داشته باشید جیب لباس هایی که به خشکشویی آنلاین میسپارید خالی باشد اگر اشیا قیمتی، دسته کلید ،خودکار، ماژیک و دیگر اشیا این چنینی داخل جیب لباس های شما باشد قطعا لباسهای شما هنگام شست و شو آسیب خواهند دید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا